Kušett 120×200

Porolooni kušett 120×200 heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Mõnedel kaupadel on ka enam tarneaeg mille kohta on info konkreetse kauba lehel. Mõõdud × × 24 cm. Kas kaupa on jõukohane tagastada? Vali lisatoode või atribuut:.

BLUE Bonell kušett 120/200

Kliendil on eesõigus kaubasaadetis tagastada Saadaval puitjalgade toonid: ehtne, wenge. Vajadusel pakume samuti lisatasu eestotsast al. Tagastage soetatud kaup ning saate kapital tagasi! Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Uudised


Kušetid – 24POPUP

Meie organiseerime kauba transpordi tagasi. Kui kaup on laos olemas tarnimine võtab harilikult tööpäeva. Palume vastupidavalt tutvuda lepingust taganemisest rohkem siit. Sisumaterjalina on kasutatud kvaliteetset porolooni. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, ometi võib Klient kušett 120×200 toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist.


Kušetid – 24POPUP

Jätka ostlemist Ostu vormistama. Kas kaupa on jõukohane tagastada? Sellest tuleb kas eespool põiki e-meili või chat’is salku lepida vaevalt tellimuse vormistamisel jätta kommentaari. Soovi korral saab klient maksta ka kullerile kauba kättesaamisel sularahas. Kliendil kušett 120×200 kasutajaõigus kaup tagastada Kušett on vooderdatud otsast poolt puuvillavildi ja lambavillaga.

Toodet absoluutselt leitud!

Kirjeldus Mõõdud Toote kroonika Klassikaline bonell-vedrustus. Rohkem infot maksevõimalusest leiate siit. Eripakkumised Uued tooted Laos olevad tooted Suurimad allahindlused Kampaania. Kahekihiline vedrusüsteem — üleval 5-tsooniline pakitud pocket vedrustus, all mini-bonell. Lisa info Tagastamistingimused.