Kärcheri Tolmuimeja

Seadme imemisvõimsust mõõdetakse vastavalt IEC standarditud mõõtmismeetodiga. Tööriistad ja tarvikud Tööstuslikud arvutid 22 Elektrikilbid 18 Lülitus- ja kaitseseadmed 51 Mehhatroonikaseadmed ja komponendid Montaažimaterjalid Õige toode eluiga vajaduse jaoks. Ühistegevused F1 Ennustusvõistlus Kärcheri tolmuimeja jalgpalliklubi. Hinnavaatlus jätab endale õiguse ettehoiatamata kustutada õnneks tavaga vastuolevaid kommentaare ja hinnanguid!

PUHASTUSTEHNIKA / Tolmuimeja otsikud

Siin võiks olla sinu eripakkumine. Toote vastavus: Karcher universaalne tolmuimeja Kärcheri koristusvahend 3 1. Kollektsioneerimine 1. Neil on head libisemisomadused ja neid saab hõlpsasti kohandada nii märja liiati samuti kuiva mustuse eemaldamiseks: klõpsuga põrandaotsiku korral vahetatakse otsikud ära, lülitatava põrandaotsiku korral on selleks olemas mugav jalglüliti. Energiatarbimine W.


Pakkumised

Kokkuvõte seadmete eelisest: filtri kiirem ja mugavam eemaldamine, kontakt tolmuga puudub, tolm ega lähe pärani, filtri rahvalik käsipuhastus. Aed ja mets. Kärcheri koristusvahend on pildil? Rohkem võimsust, väiksem energiakulu! Hinnapakkumised on indikatiivsed.


KÄRCHER vee- ja tolmuimejad – Taivoster

Tüübi järgi 1. Optimeeritud imemisvoolik. Osta mugavalt e-poest. Firmad Hinnavaatlus absoluutselt vastuta kommentaaride ega hinnangute eest!

Puhastustehnika- ja tarvikud – Stokker – tööriistad, masinad, hooldus

See võimaldab ka puhastamisel säilitada mugava asendi, kuna lisatarvikuid võib imemisvooliku juurde kiirelt ja komfortselt kinnitada. Multi-tsükloniline tehnoloogia tolmukoti asemel: ideeline koristusvahend nendele, kes ega soovi tolmukotte osta ja vahetada. Lisa tootele hindamine: 1 2 3 4 5. Kõige innovatiivsemad. MT Shop.