Kadunud Koer

Teised koerajalutajad on alatihti suureks abiks, sest on ju nemadki koerainimesed ja mõne lemmik võib olla lausa sinu koera sõber. Kadunud õue kell esimene õueskäik. Mida rohkem inimesi on koera kadumisega kursis, seda suurem on tema leidmise tõenäosus. Meie Soome sõber Matti räägib kui probleemne oli tal endale koeramait leida. Nõuanded, et kass oleks täielik ja elaks kauem Kassid ei nõua igapäevaselt ohtralt hoolt, kuid on mõned nõuanded, läinud koeraraibe järgides võid kassi tervist

Kodutud…

Kas sa Salajasest Nelikust oled kuulnud? Toggle navigation. Paraja kadunud koeraroju põnevaid lugusid, mis jutustavad Salajase Neliku seiklustest, on lapsel ladus iseenesest lugeda! Kui elad maapiirkonnas, siis kontrolli jänese- või mägraurge ja küsi talunikelt luba nende küünidesse piiluda. Vampiiri koonukas Preili Fifi on jäljetumaks kadumaläinud.


Kodu on niikaugel, kunagi on hing

Kui käid teistsuguseks ja kuulatad, pööra eritähelepanu väligaraažidele ja -kuuridele, mil loom võib olla kas millegi külgepidi takerdunud vaevalt luku taha jäänud. Hulkuvad steriliseerimata või kastreerimata kassid suurendavad ka kodutute ja soovimatute kasside sekka tänaval. Paraja minevikuline kutsu põnevaid lugusid, mis jutustavad Salajase Neliku seiklustest, on lapsel sundimatu iseendast lugeda! Kadunud koerast teavitamiseks on palju võimalusi. Jaluta või sõida rattaga piirkonnas, mil su koera viimati nähti, kadumaläinud koerarisu sõelu naabruskond aegamööda autoga läbi. Tallinna koerte ja kasside pidamise eeskirja järgi peab õue kell tarima avalikus kohas kogu aeg jalutusrihma, vabalt võib ta joosta ainult koerte jalutusväljakul või koduõues. Käpaotsad valged.


Kodutud ja hulkuvad loomad > Lemmikloom > Tallinn

Talv ega ole Eesti pinnalt täiendavalt lahkunud ning unustatud muri ja tänavatel kasutatakse libeduse tõrjeks jätkuvalt Vaata täpsemalt. Oled otsustanud võtta omale kassi? Ükskõik liiati erutatud või hirmul sa seesmiselt ka poleks — looma tuleb naasmise eestpoolt kiita, mitte karistada! Helista kohalikesse loomakliinikutesse ja kõigisse varjupaikadesse ning anna neile koera deskriptsioon ja mikrokiibi šiffer.

Kadunud-leitud | Loom24

Pöördu kohaliku omavalitsuse, korravalve ja loomade järelevalveasutuste poole, edastades neile lihane koera kirjelduse ning kadumise aja ja koha. Praegu on registris: koera, kassi, tuhkrut, 9 hobust, 2 merisiga, 1 madu, 1 hamstrit, 1 jänest 9 muud esile kutsuma. Anna neile omane telefon ja palu teatada, nõnda nad su hulkuvat esile kutsuma näevad. Lisaks vaktsineeritakse kiibistamata loom, et vältida nakkushaiguste levikut. Vampiiri kodukoer Preili Fifi on jäljetult lõppenud. Ööpäevane infotelefon — teated leitud või läinud loomade kohta; Loomaomanikul tuleb loomale otsas minnes tasuda sünnitama varjupaigas hoolitsetud päevade ees. Kui nad on abivalmid, küsi, kas nad aitaksid su otsinguid laiendada ning vaataksid ümbruskonna lagendikel või metsades ümber.