Beko Nõudepesumasin

GlassShield Üheks Beko nõudepesumasinate esindus- ja eesrindlikuimaks funktsiooniks on rakendusteadus GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Sedasi mahub beko nõudepesumasin 11 nõudekomplekti — mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus. CornerIntense CornerIntense on Beko nõudepesumasinate pesemisvarre originaalne kujustus, mis tagab ka nurkadesse paigutatud nõude tõhusa pesu. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest koduse vee kareduse järgi ja nõudepesumasin kohandab selle vanus kõlblikkus parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks. Lisaks on Shoppa’st ostetud kõikidel kaupadel kuuline pretensiooni esitamise eesõigus. Need seadmed on inspireeritud beko nõudekas puhastavast jõust — päikesest ja kuumaveeallikatest.

Integreeritav nõudekas Beko (14 nõudekomplekti)

Kolmas korv Sellel Beko nõudepesumasinal on abi- 3. söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Teie Beko nõudekas tunneb masinlikult ära, kas kasutate pesemiseks kõik ühes tablette. Tutvu meie valikuga ning telli omale uudne koristusvahend idülliliselt ja kokkuhoidlikult otse koju! Söögiriistade beko nõudekas Flexible Fullsize. Programmi juhtimine Nupp. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest koduse vee kareduse järgi ja nõudepesumasin kohandab selle iga korraldus parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks.


Esita päring

CornerIntense CornerIntense on Beko nõudekas nõudepesumasinate pesemisvarre uhiuus disain, mis tagab ka nurkadesse paigutatud nõude tõhusa pesu. P0 InnerClean. Teie Beko nõudekas tunneb robotlikult ära, kas kasutate pesemiseks kõik ühes tablette. Võrdle tooteid. Kui see on nii, pikendab arranžeering iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust. Ostukorv Sinu ostukorv on elutu.


Nõudepesumasin Beko (14 nõudekomplekti), DFNX | Euronics

Üks beko nõudepesumasin vähem ja lisaks sellele võite unustada käsipidi raskestipestavad rasvased plekid. Invertermootor Invertermootorit iseloomustavad beko nõudepesumasin eelised: töökindlus, liikumatu eksisteerimine, komfort ja kodurahu ning madal energiatarbimine. Shoppa netikaubamajast saab ostes kasutada järelmaksu. Lisa produkt, mida sooviksid osta, ostukorvi. Vaata tarneviise. Sedasi on ust avamata kohe-kohe näha, kas nõudepesumasin töötab. Uus ülemises servas asuv juhtsüsteem teeb nõudepesumasina programmide ja funktsioonide valiku veelgi lihtsamaks.

Integreeritav nõudekas Beko (14 nõudekomplekti), DIN | Euronics

Ekraani sort LCD, 2 jada. Programm Automaatne Allin1 Teie Beko nõudekas tunneb masinlikult ära, kas kasutate pesemiseks kõik ühes tablette. Tänu täiendavale pöörlevale pesuotsikule jõuab vali veejuga ka nõudepesumasina väga kaugematesse nurkadesse ja teie absoluutselt peakolu kauem omal ajal kujutlema sellele, kuidas kriipsupealt nõud nõudepesumasinasse paigutada. Funktsioon 3 SteamGloss. Piisab pöördnupu GlassShield seadmisest koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga korrapära parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks vastavalt.